Wyniki wyszukiwania: 8

Apartament inwestycyjny w centrum Karpacza

dolnośląskie, jeleniogórski, Karpacz, Nad Łomnicą
dolnośląskie, jeleniogórski, Karpacz, Nad Łomnicą, Apartament inwestycyjny w centrum Karpacza Na wyłączność

Apartament inwestycyjny 40 m² w świetnej lokalizacji - zaledwie 350m od ścisłego centrum Karpacza Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 40 m² położony w samym sercu Karpacz. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka kroków od głównego deptaka w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, kawiarni, sklepów oraz...

  • Powierzchnia: 40 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 2/2
  • Cena za m2: 16 250 PLN
Cena 650 000 PLN Szczegóły

Apartament inwestycyjny - blisko centrum Karpacza

dolnośląskie, jeleniogórski, Karpacz, Nad Łomnicą
dolnośląskie, jeleniogórski, Karpacz, Nad Łomnicą, Apartament inwestycyjny -  blisko centrum Karpacza Na wyłączność

Wyobraź sobie poranek w Karpaczu Twój apartament, widok na zieleń, szum potoku i spokój gór. A to wszystko dosłownie kilka kroków od ścisłego centrum Karpacza 500 000 zł apartament + miejsce postojowe 30 000 zł (podane ceny są cenami netto) ŚWIETNA LOKALIZACJA (350 m od centrum Karpacza) Czy marzysz o własnym...

  • Powierzchnia: 30,88 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 1/2
  • Cena za m2: 16 191,71 PLN
Cena 500 000 PLN Szczegóły

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na ul. Różyckiego - Zabobrze

dolnośląskie, Jelenia Góra
dolnośląskie, Jelenia Góra, Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na ul. Różyckiego  - Zabobrze Na wyłączność

OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE LW NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 43 m² (+ piwnica – łączna powierzchnia 49,1 m²). Lokal położony na 4. (ostatnim) piętrze w bloku bez windy. Układ pomieszczeń: – salon z wyjściem na loggię – sypialnia – oddzielna kuchnia – łazienka –...

  • Powierzchnia: 43 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 4/4
  • Cena za m2: 6 046,51 PLN
Cena 260 000 PLN Szczegóły

2 pokojowe w Cieplicach

dolnośląskie, Jelenia Góra, pl. Zjednoczenia Narodowego
dolnośląskie, Jelenia Góra, pl. Zjednoczenia Narodowego, 2 pokojowe w Cieplicach Na wyłączność

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 1. piętrze kamienicy w Cieplicach, blisko Placu Piastowskiego. Cena 310.000 zł do negocjacji Na powierzchnię użytkową 48m2 składają się:2 ustawne pokojeoddzielna kuchniałazienkaprzedpokój Mieszkanie przeszło generalny remont 7 lat temu –...

  • Powierzchnia: 47 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 1/2
  • Cena za m2: 6 595,74 PLN
Cena 310 000 PLN Szczegóły

2 pokojowe z balkonem + garaż murowany

dolnośląskie, Jelenia Góra, Józefa Piłsudskiego
dolnośląskie, Jelenia Góra, Józefa Piłsudskiego, 2 pokojowe z balkonem + garaż murowany Na wyłączność

***Oferta wyłącznie w biurze LW Nieruchomości*** Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Na powierzchnię użytkową 71,8m2 składają się : - Pokój z wyjściem na balkon. - Pokój gościnny - Duża kuchnia z jadalnią - Duża łazienka z oknem ( w chwili...

  • Powierzchnia: 71,80 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 1/3
  • Cena za m2: 5 013,93 PLN
Cena 360 000 PLN Szczegóły

3 pokojowe w poszukiwanej dzielnicy. 1 piętro

dolnośląskie, Jelenia Góra
dolnośląskie, Jelenia Góra, 3 pokojowe w poszukiwanej dzielnicy. 1 piętro Na wyłączność

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,3 m², położone na 1 piętrze bloku. Mieszkanie znajduje się w poszukiwanej dzielnicy, w cichej i spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni, co sprawia, że jest idealne zarówno dla rodzin do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Atuty nieruchomości: -balkon, -ogrzewanie i ciepła woda z...

  • Powierzchnia: 60,30 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 1/4
  • Cena za m2: 8 606,97 PLN
Cena 519 000 PLN Szczegóły

3 pokojowe po remoncie. Kiepury

dolnośląskie, Jelenia Góra

Na sprzedaż mieszkanie - 4 piętro bloku na Zabobrzu III - pow. 69,34m2 na którą składają się: salon z wyjściem na balkon, 2 sypialnie, osobna kuchnia z oknem, łazienka, WC przedpokój *Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,42 m2.* Miesięczny czynsz wynosi 795 zł i zawiera m.in...

  • Powierzchnia: 69,34 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 4/4
  • Cena za m2: 7 499,28 PLN
Cena 520 000 PLN Szczegóły

Okazja !

dolnośląskie, kamiennogórski, Kamienna Góra, Jedwabna
dolnośląskie, kamiennogórski, Kamienna Góra, Jedwabna, Okazja ! Na wyłączność

OKAZJA! Oferta na wyłączność w biurze LW NIERUCHOMOŚCI Oferuję na sprzedaż przestronną, słoneczną, ciepłą kawalerkę, położoną na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Kamiennej Górze. Powierzchnia użytkowa 30,70 na którą składa się duży pokój, kuchnia oraz łazienka z WC Do mieszkania przynależy...

  • Powierzchnia: 30,70 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 1/3
  • Cena za m2: 3 745,93 PLN
Cena 115 000 PLN Szczegóły

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.